Profesionalna recenzja wafelkuw na wage

Lubie Kwecie ń bo to bardzo fajny miesiąc. Z okazji rozpoczęcia – no pierwzeg dnia w ogóle!!!:) – przygotowałam dla was taką oto recenzję moich ulubionych wafelkuwa na wage. Niestetykupiłam je w sklepie osiedlowym, wienc nie pomogę w  szukaniu ich w innych sklepach ale trzymam za wsas kciuki :):):) to wiecie, gdyby ście cchcieli jednak ich poszuać.

Zapraszam na recenzyjke!!! :*:*:*

Bardzo dobre wafelki ze sklepiku osiedlowego

Wiem że zawsze pisze wam kalorie, wagi i składy, al. Tutaj niestety nie mam takich danych wiec musicie sobie poradzić bez. Ale przecież i tak pewne trudnobendzie wam je znale xc wiec pewnie to obojętne dla was hihihi. no ale dobrze już zaczynajmy, bo napewno niemożecie się doczekać.

Zapach wafelkuw

O ja bardzo akurat lubie zapach akurat tych wafelku. w moja mama mówiże też lubi,a tato już wogóle –to sa jego ulubione wafelki. Jak otwieramy paczke to zjadamy wzysy razem czensto w jeden wieczór mimo że paczka ma aż 70 gramów!!!!!! I dla gości też otwieramy to się zawsze zachwycajom zapachem. Taki jest delikatny wogle, jakby dobre duszki do przygotowały a nie producent. Czyli: PACHNA CZARUJAAACOOO!!! :):):)

Konsystencja wafelkuw

Som super   kruche i chrupiące tu zatrzezeńń żadnych niemam. można je maczać w herbcie, kawie, mleku, bawarce, herbacie, soku pewnie też ale nigdy nie próbowałam ani mama ani tato ani nasi goście. Troszkę się sypiom ale to przecież wafeli wienc po co się czepiac? :/ Nie są za twarde ale miękkie tż nie. Wogóle takie fajne są!

Smak wafelkuw

No smak to oczywiście najważniejszyelement dlaegeooo kocham te wafelki właśnie a nie naprzykład jakieś inne (niebende już taka chamska i nie podam    o jakie mi hodzi!!!). Mają smak delikatny też jak zapachiobardzo Obrze odpowiadają zapachowi. Czuć wnich czekoladke, kakauko, słdycz na odpowiednimpoziomie. Oczywiście jest słowko ale przecież to som wafelki wiec niemoga być nie słodkie czy cos, bo kto to by chciał w Ogóle jeść ja się pytam????

Moja opinia o wafelekakach

Tak jak już napisałam to som moji ulubieńcy po wszeczasy i nazawsze forever ever Itak dalej. Niema lepszych od nich, żadne tam popularne nie dorastajaim Do Pięt. Chocaż wafelki oczywiście pięt nie majom hahahaha :D:D:D Nawt   nie wiecie jak, żałuję żenie możecie ich wprobować. Napewno zzachwycilibyscie nimi blskch.

Puki co konczE i pozdrawiam moich lvingomaniakow. Od usluszeniaaaa :*:*:*

17 myśli na temat “Profesionalna recenzja wafelkuw na wage

 1. Jezusmariajezuchryste. Czułam, ze będzie coś prima aprillisowego…ale i tak kąpiel oczu. Az czuję potrzebę poczytać słownik dla relaksu psychicznego.

 2. A najlepsze na wagę to te takie gofrowe w kształcie serca, albo takie trójkątne, na górze z podobiznami misiów.
  Ale bym sobie teraz takie zjadła.

    1. Ach teraz widzę że się na komputerze nie wyświetla mój komentarz… tylko dwa kwadraty… Pisałam z komorki. Ten mój komentarz to emotka, która płaczę ze śmiechu, oraz dłoń z kciukiem w górę.
     Ps Komentarz Kingi pod spodem również bezcenny…

 3. Masz błond we wstępie. Chyba „takom”, a nie „taką”. Nie musisz dzienkować, Olgu. :*

  Zamiast kalorii i gramatury możesz opisać panią lub pana zza lady. Ewentualnie samą ladę.

  Tyle w nich wyczułaś… Ta czekolada w nich to tak bardziej winem, ziemią, imbirem, surstrommingiem czy pomarańczą smakowała?

  Mam nadzieję, że kupiłaś je w polskim sklepie od polskiego producenta! Bo wiesz, jak nie, to ja dam przepis, bo wiesz, najlepsze to domowe piszingery wogle som. Tylko jak się z tych dużych kwadratowych robi, to potem ciężko w kubku maczać i muszę aż do wiadra nalewać sobie mleka wielbłądziego. Ale położenie na kubku z grzaną krwią dziewic a’la grzaniec (ten przepis dopiero niedługo na moim blogasku, więc zapraszam do mnie!!!) też się sprawdza. :)

 4. Nie zgadzansiee s tom recenzjom!!!1!!1! Jak morze ci cos smakowaci.co mi nie smakóie??¿? Nie znaż siem i tyle :((((( pefnie prodócent zaplacilci za dobrom recęzjem!!!!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.