O mnie

Witaj, drogi Nieznajomy!

Jestem Olga i – jak pewnie zdążyłeś zauważyć – blogguję głównie o słodyczach. Co sprawia, że zdecydowałam się na tę właśnie tematykę, a nie modę, kosmetyki czy cokolwiek innego?

Odpowiedź jest prosta. Słodycze mnie ekscytują. Nie tylko samo jedzenie, ale również wyszukiwanie nowości, czytanie o produktach i rozkładanie ich na czynniki pierwsze. Podoba mi się cały proces: od śledzenia newsów producenckich, poprzez poszukiwania i zakupy, aż po dzielenie się opinią z czytelnikami.

Ale to przecież nie wszytko, o czym blogguję. W każdą niedzielę przedstawiam tematy niezwiązane z jedzeniem i sięgam po alternatywne formy publikacji: filmy, piosenki, zdjęcia. Klasyczne akapity są wypierane przez fraszki i cytaty z przeszłości, a wszystko podsumowują pytania do czytelników.

Bloga założyłam w połowie 2014 roku. Kierowała mną potrzeba pisania, gdyż jest to jedna z najwspanialszych czynności, jakimi można się w życiu zajmować. W dzieciństwie tworzyłam wiersze, nieco później przerzuciłam się na opowiadania. Od późnego przedszkola prowadzę papierowe pamiętniki, od studiów zaś regularnie publikuję w sieci. Nie tylko, choć głównie na blogu.

Teraz zapraszam Cię do zagłębienia się we wpisy. Wierzę, że znajdziesz w nich to, czego szukałeś. A jeśli nie szukałeś niczego, mam nadzieję, że zainteresują Cię na tyle, byś zapragnął tu wrócić. I wrócił!

***

Publikuję również na:

dlalejdis(głównie recenzje książek i programów telewizyjnych)