O mnie

Olga Kublik - właścicielka bloga Living On My Own

Witaj, drogi Nieznajomy!

Mam na imię Olga. Blog założyłam w połowie 2014 roku. Kierowała mną potrzeba pisania – oddawania się jednej z najwspanialszych czynności na świecie. W dzieciństwie tworzyłam wiersze, później przerzuciłam się na opowiadania. Od przedszkola prowadzę papierowe pamiętniki (tak, do dziś!). Od studiów regularnie publikuję w sieci. Głównie na blogu, ale nie tylko. Poza tym związałam się z pisaniem zawodowo. Jestem SEO copywriterką i przygotowuję teksty dla klientów z różnych branż. Usuwanie ościeżnic, wybieranie słuchawek, porównywanie ubezpieczeń, pozycjonowanie stron, prowadzenie call center czy zakładanie instalacji fotowoltaicznych to tematy, które zjadam na drugi deser zaraz po słodyczach.

Zapraszam Cię do zagłębienia się we wpisy. Wierzę, iż znajdziesz w nich to, czego szukałeś. A jeśli nie szukałeś niczego, mam nadzieję, że zainteresują Cię na tyle, byś zapragnął tu wrócić. I wrócił!

***

Jeśli miałeś już okazję zapoznać się z moją działalnością i doceniasz to, co robię, „postaw mi kawę” i pomóż rozwijać blog – dla Ciebie i innych osób. Dziękuję :)