O mnie

Olga Kublik - właścicielka bloga Living On My Own

Witaj, drogi Nieznajomy!

Mam na imię Olga i jestem założycielką, właścicielką i jedyną autorką tekstów na blogu Living On My Own. Jak pewnie zauważyłeś, piszę głównie o słodyczach. Co sprawia, że zdecydowałam się na tę właśnie tematykę, a nie modę, kosmetyki czy cokolwiek innego?

Odpowiedź jest prosta. Słodycze mnie ekscytują. Nie tylko samo jedzenie, ale również wyszukiwanie nowości, czytanie o produktach i rozkładanie ich na czynniki pierwsze. Podoba mi się cały proces: od śledzenia newsów producenckich, poprzez poszukiwania i zakupy, aż po dzielenie się opinią z czytelnikami.

Ale to przecież nie wszystko, o czym bloguję. W każdą niedzielę przedstawiam tematy niezwiązane z jedzeniem i sięgam po alternatywne formy publikacji: filmy, piosenki, zdjęcia. Klasyczne akapity są wypierane przez fraszki i cytaty z przeszłości, a wszystko podsumowują pytania do czytelników.

Blog założyłam w połowie 2014 roku. Kierowała mną potrzeba pisania – jednej z najwspanialszych czynności, jakim można się oddawać. W dzieciństwie tworzyłam wiersze, nieco później przerzuciłam się na opowiadania. Od przedszkola prowadzę papierowe pamiętniki (tak, do dziś!). Od studiów regularnie publikuję w sieci. Głównie na blogu, ale nie tylko. Poza tym związałam się z pisaniem zawodowo. Jestem SEO copywriterką i przygotowuję teksty dla klientów z różnych branż. Usuwanie ościeżnic, wybieranie słuchawek, porównywanie ubezpieczeń, pozycjonowanie stron, prowadzenie call center czy zakładanie instalacji fotowoltaicznych to tematy, które zjadam na drugi deser zaraz po słodyczach.

Teraz zapraszam Cię do zagłębienia się we wpisy. Wierzę, iż znajdziesz w nich to, czego szukałeś. A jeśli nie szukałeś niczego, mam nadzieję, że zainteresują Cię na tyle, byś zapragnął tu wrócić. I wrócił!

***

Jeśli miałeś już okazję zapoznać się z moją działalnością i doceniasz to, co robię, „postaw mi kawę” i pomóż rozwijać blog – dla Ciebie i innych osób. Dziękuję :)