Kontakt/Współpraca

Wiadomość prywatna

Masz uwagi lub pytania dotyczące bloga? Chcesz, żebym napisała tekst – artykuł, opowiadanie bądź coś innego – na konkretny temat? A może odczuwasz nieodpartą ochotę pogadania ze mną o niebieskich migdałach? Pisz śmiało na adres: olga [at] livingonmyown.pl. Możesz również odezwać się do mnie na Instagramie: @mamamalejrubi, bądź fanpage’u na Facebooku: @livingonmyownblog. Zrobię wszystko, żeby odpisać Ci w tempie błyskawicy :)

Kontakt: e-mail

Listy i paczki

Chcesz mi wysłać list, pocztówkę z wakacji, rysunek jednorożca lub cokolwiek innego (za wyjątkiem bomby i jadowitego pająka)? Dziękuję <3 Zaadresuj przesyłkę na następujący adres:

Paczkomat
WRO51M
ul. Obornicka 68
51-113 Wrocław

Podaj swój numer telefonu i mój e-mail: olga [at] livingonmyown.pl. Sprawdzam skrzynkę kilka razy dziennie, więc tyle wystarczy :) I proooszę, dołącz choćby króciutki liścik. Uwielbiam je czytać!

Nie zapomnij napisać, jak masz na imię i czy wyrażasz zgodę na użycie go w publikacji na blogu!

Kontakt: współpraca marketingowa

Współpraca – publikacja tekstu na blogu i więcej

Zastanawiasz się, jak dotrzeć do nowych odbiorców, zainteresować ich swoimi produktami bądź usługami, przedstawić potencjalnym klientom wartości marki, a w efekcie dać im się poznać i polubić? Znam na to sposób :) Twoja marka lub produkt wprost muszą pojawić się na moim blogu. Potrafię robić magię!

Jesteśmy już o krok o podjęcia współpracy :) Przenieśmy się zatem do osobnej zakładki dla moich przyszłych klientów, w której opowiem Ci trochę więcej o dostępnych formach reklamy.

Kontakt: copywriting SEO Wrocław

Współpraca – copywriting (SEO)

Blog nie jest jedynym powodem, dla którego piszę. Po pierwsze szczerze i od dzieciństwa kocham tę czynność, po drugie zaś od 2016 roku jestem zawodową SEO copywriterką. Zajmuję się pisaniem tekstów na strony klientów (m.in. opisów marek, firm, kategorii, produktów, usług), a także na witryny zewnętrzne. Mam na swoim koncie publikacje sprzedażowe, wizerunkowe, poradnikowe, eksperckie, rozrywkowe i wiele innych. Jeśli chodzi o branże, było ich tak wiele, że nie zdołam wszystkich wymienić. Pisałam m.in. o RTV, AGD, kosmetykach, ubraniach, budowlance, fotowoltaice, dewocjonaliach, zabawkach erotycznych, jedzeniu, zdrowiu, ubezpieczeniach, przewozach osób, kursach i szkoleniach, telemarketingu, nagrobkach i pozycjonowaniu stron. Ów egzotyczny koktajl był pyszny, bo uwielbiam copywriting!

Dobra, ale dość tych opowieści. Skoro się tutaj znalazłeś i poświęcasz czas na studiowanie zakładki dotyczącej współpracy, zapewne chcesz zamówić tekst lub serię tekstów na swoją stronę internetową bądź inną witrynę. Zapraszam Cię zatem do zapoznania się z moim portfolio copywriterskim, a następnie napisania do mnie wiadomości e-mail: olga [at] livingonmyown.pl.