Współpraca marketingowa

Doskonale, że tutaj trafiłeś. Prawdę mówiąc, czekałam na Ciebie :) Niebawem podejmiemy współpracę standardową, np. w postaci recenzji Twoich produktów bądź artykułu o Twojej marce, albo niestandardowe działania promocyjne. Wystarczy, że wyślesz mi wiadomość z opisem potrzeb i oczekiwań, a ja wraz z moimi jednorożcami wyczarujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Współpraca standardowa

Oferuję:

  • rzetelną recenzję opisującą wszelkie walory produktu/usługi bądź chwytliwy tekst poświęcony marce/firmie,
  • zamieszczenie w recenzji najważniejszych danych dotyczących produktu: czy jest lokalny, ekologiczny, fair trade, a może nie zawiera glutenu bądź cukru?; w przypadku opisu marki/firmy mogą to być cele, wartości, plany, zalety, asortyment,
  • tekst napisany poprawną polszczyzną i językiem korzyści,
  • tekst napisany jak bajkę, którą chce się czytać bez końca,
  • tekst autorski, oryginalny, niepublikowany dotąd w sieci (unikalny),
  • optymalizację pod kątem SEO dla produktu/marki bądź innej preferowanej frazy kluczowej,
  • zdjęcia produktu na białym tle, z różnych kątów i odległości, także w przekroju (w przypadku recenzji); dodatkowo w razie potrzeby zdjęcia z podpisem mogę Ci udostępnić do publikacji na firmowych profilach społecznościowych,
  • opatrzenie tekstu logo Twojej marki wraz z odnośnikiem do strony internetowej, a w razie chęci także do mediów społecznościowych,
  • dystrybucję recenzji na portalach społecznościowych: Facebooku, Instagramie,
  • współpracę stałą lub jednorazową.

Współpraca niestandardowa

Jeżeli nie jesteś producentem, właścicielem sklepu ani usługodawcą, albo po prostu recenzja Cię nie interesuje, nic straconego. W ramach współpracy niestandardowej proponuję Ci opis miejsca czy serwisu internetowego, relację z wydarzenia bądź inną formę tekstu. Zresztą omówimy Twoje potrzeby i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie :)

Ale to nie wszystko! Chętnie wezmę udział w kampanii reklamowej i przeprowadzę konkurs z nagrodami dla czytelników. Kampania może być prowadzona zarówno na moim blogu, jak i na Twojej stronie czy w mediach społecznościowych.

Skoro o zabawach mowa, wspomnę też, że prowadzę kanał na YouTubie. Filmy, które publikuję, są ukryte i dostępne jedynie z poziomu wpisów na blogu (oczywiście ten przygotowany dla Ciebie mogę ustawić jako publiczny). Uważam, że nagrania świetnie nadają się do promowania produktów, usług, wydarzeń, miejsc i marek. Ciekawą opcją jest zwłaszcza połączenie filmu ze wpisem na blogu.

Jeśli masz inne pomysły i propozycje, z niecierpliwością na nie czekam. Ba! zacieram ręce z ekscytacji :)

***

Wyślij wiadomość na adres: olga [at] livingonmyown.pl. Dobierzemy formę współpracy, ustalimy zakres i uzgodnimy szczegóły. Dysponuję statystykami bloga, więc jeśli chcesz się upewnić, że warto ze mną współpracować, śmiało o nie zapytaj. Dołącz do długiej listy firm, które obdarzyły mnie zaufaniem i zdecydowały się na współpracę. Nierzadko wielokrotną, co mówi samo za siebie.

Referencje

Zaufali mi

Biozona

blizej-natury-logo

Bombus Natural Energy logo

Chocobox logo

celiko_logo

Coś Dobrego

kobiece-porady-logo

kopalnia slodyczy

Kuchnie Swiata logo

legal-cakes-logo

moje espresso logo

muller logo

naturesbakery_logo

Oho logo

Olives_from_Spain_logo

PataksLogo

logo_na_strone_v2

primavika_logo

Raw and Happy

Richmont logo

Smakowe inspiracje

wrigley-logo

zmiany zmiany logo