Muzyczne podsumowanie IV kwartału 2021 roku

Zaraz koniec lutego, a tu dopiero muzyczne podsumowanie ostatnich miesięcy 2021 roku?! Cóż, tak wypadło. Zwyczajowo publikuję playlisty tuż po zakończeniu ostatniego miesiąca danego kwartału. Niestety-stety początek każdego roku to czas na zestawienia najlepszych słodyczy, w związku z czym kilka niedziel wypada z kalendarza. W 2022 roku tuż po nich rozpoczął się luty, z którym wiązały się wpisy tematyczne: ze sposobami na spędzenie walentynek oraz z grą miłosną 36 pytań do zakochania. Dopiero teraz znalazłam wolne okienko dla biednego, niepriorytetowego zestawienia muzycznego.

Do tej pory starałam się wybierać takie same lub zbliżone liczby piosenek z każdego miesiąca, jednak w niniejszej publikacji pozwoliłam sobie na luzik. W październiku trafiłam na mnóstwo dobra i nie chciałam selekcjonować utworów w myśl jakiejś tam zasady, której zresztą pewnie nikt nie zauważył. (Pomijając fakt, że nikt – poza mną – nie lubi tych zestawień, więc zapewne nikt nie poświęca im większej uwagi, hłe hłe). Tak oto prezentuję wszystko, co według mnie na zaprezentowanie zasługuje, a jednocześnie wszystko, co chcę mieć pod ręką, jako że do zestawień muzycznych wracam w ciągu roku, kiedy nachodzi mnie na wspominki albo tańczenie. Przede wszystkim w drugim przypadku. Enjoy! (Or not).

Październik 2021 rok

Annie – American Cars

***

Don Diablo – Sail Away (feat. Au/Ra)

***

Wax Tailor – Fear Of A Blind Planet (DJ Fly Remix)

***

Teddibear & Tayo Ricci – Sonic

***

Black Atlass – Lie To Me

***

Charlotte Gainsbourg – Deadly Valentine

***

Martin Kohlstedt – KSYCHA (ÄTNA Who Are You Rework)

***

Teflon Sega – Satellite

***

11 LIT3S – Don’t Say That You Love Me (slowed + reverb)

***

Listopad 2021 rok

Example – SIT DOWN GARY !!!

***

Schiller, Jan Blomqvist – In Between

***

Wax Tailor – Sit & Listen

***

Grudzień 2021 rok

Astronaut Ape – Take Off

***

Łąki Łan – Selawi

***

Enigma – Amen

***

ENVYYOU – Stick Around

***

breathe. – London.

***

Pendulum – Hold Your Color

***

Które z zaproponowanych utworów wpadły wam w ucho? Znaliście któryś z nich, bądź artystę, wcześniej? Jeśli też macie ciekawe propozycje muzyczne, podzielcie się.

6 myśli na temat “Muzyczne podsumowanie IV kwartału 2021 roku

  1. Widzę że mamy zupełnie inny gust muzyczny :D nie słyszałam wcześniej żadnej z tych piosenek i raczej nie są w moim typie, ale ciekawie było posłuchać czegoś nowego ^^

    1. Dobrze, że muzyka jest różnorodna, nierzadko skrajnie odmienna w gatunkach. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, co pewnie nie miałoby miejsca, gdyby była jedna, taka sama, bezgatunkowa.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.