Jak przekazać gratulacje na odległość?

Dostałeś zaproszenie na przyjęcie zaręczynowe lub z okazji awansu w pracy i nie możesz się na nim pojawić? Z pewnością nie raz trafisz na sytuację, gdy złożenie gratulacji we własnej osobie nie będzie możliwe. Warto jednak w pewien sposób pokazać swoje wsparcie czy przekazać życzenia. Sprawdź zatem, w jaki sposób można przekazać gratulacje na odległość.

Kartki z gratulacjami – co warto wiedzieć?

Kartki z gratulacjami to świetne rozwiązanie w wielu sytuacjach. Sprawdzą się zarówno w przypadku narodzin dziecka, awansu, jak i rocznicy ślubu. Wszystko zależy od tego, co włożysz do środka. Przykładowo w karcie z gratulacjami z okazji awansu mogą pojawić się życzenia udanych projektów i sukcesów zawodowych. Natomiast, jeżeli jest to kartka z gratulacjami odnośnie rocznicy, ciekawym pomysłem będzie wpisanie do niej romantycznego wierszyka z życzeniami kolejnych pięknych lat razem.

Jeżeli zastanawiasz się, jaką kartkę z gratulacjami wybrać, weź pod uwagę gust obdarowywanego. A także dopasuj ją do okazji. Do takiego podarunku dołożyć możesz voucher do SPA czy na zakupy w wybranym sklepie. Wystarczy, że wyślesz je pocztą i gotowe.

Artykuł sponsorowany o kartkach z życzeniami

Kwiatowe przesyłki – czy się sprawdza?

Gratulacje z okazji awansu czy zdobycia określonego tytułu naukowego to okazja do obdarowania drugiej osoby życzliwością i miłością. W szczególności warto wykorzystać taką sytuację, gdy jest to osoba bliska, którą darzysz wyjątkowymi uczuciami. W takich przypadkach warto postawić na coś więcej niż kartka z gratulacjami. Jednym z tradycyjnych rozwiązań będzie bukiet kwiatów dostarczony osobiście lub za pomocą kuriera dostarczającego kwiaty.

Jeżeli wiesz, że z określonych przyczyn nie możesz pojawić się na ważnym wydarzeniu z życia bliskiej osoby, kwiatowa przesyłka wydaje się świetnym wyjściem z sytuacji. Warto zauważyć, że kurier dostarczy bukiet pod wybrany adres, więc nie musisz martwić się o ich dostarczenie. Ponadto do kwiatów można dołączyć odręcznie pisany liścik z gratulacjami, co nada dodatkowego personalizowanego charakteru temu podarunkowi.

Prezent w paczce – miły akcent

Jeżeli bliska Ci osoba nie przepada za kwiatami, warto szukać innych rozwiązań. W dzisiejszych czasach nie będzie problemem przesłanie prezentu w paczce na wybrany adres. Możesz zatem wybrać prezent i przekierować zamówiony przedmiot od producenta do obdarowywanej osoby. Jeśli jednak chcesz, aby zawartość paczki była wyjątkowa i zaskakująca, postaraj się o odpowiednie materiały do pakowania. Kilka wstążek i papier prezentowy lub ciekawy pakunek (np. w kilka pudełek) wystarczą, żeby zrobić komuś przyjemność.

Przekazywanie gratulacji na odległość wcale nie musi być trudne. Wystarczy tylko odrobina pomysłowości i cierpliwości. Pamiętaj o kartce z gratulacjami, którą wypełnisz wyjątkowymi życzeniami oraz ciekawymi adnotacjami. Uważaj też, aby nie zdradzić sekretu przed nadejściem kuriera z kwiatami czy paczki z prezentem. Niech to będzie prawdziwa niespodzianka!

Artykuł sponsorowany, dostarczony przez klienta: empik.com.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.