Quiz dzieciństwo – quiz lata 90 (choć nie do końca)

Któregoś dnia podczas oglądania filmików rozrywkowych na YouTubie trafiłam na taki, w którym streamer robił quiz dotyczący dzieciństwa. Zabawa tak mi się spodobała, iż natychmiast zanotowałam w telefonie pomysł na podobne nagranie. Aby zrealizować ów pomysł w przyzwoitej jakości, potrzebowałam pomocy Marcina, który prowadzi kanał (programistyczny) na YouTubie, w związku z czym posiada cały niezbędny sprzęt elektroniczny i inny. Na szczęście mój narzeczony – ależ to wspaniale brzmi! – nie tylko zgodził się użyczyć mi sprzętu na czas nagrywania, ale także najpierw wszystko przygotował i nauczył mnie obsługiwać urządzenia, a potem opuścił swój pokój i siedział dwie godziny w kuchni, żebym miała dogodne warunki do nagrywania. Złoty facet!

Quiz lata 90… eee, quiz dzieciństwo

Od razu uprzedzam, iż niesłusznie uznałam zabawę za quiz dotyczący lat 90. Wszystko przez przedmioty do wyboru, które skojarzyły mi się z latami 90 właśnie. W rzeczywistości jednak jest to quiz dotyczący dzieciństwa bez określonego okresu, więc propozycje z ubiegłego wieku mieszają się z rzeczami z wczesnych lat obecnego wieku (XXI, jeśli ktoś zapomniał).

Zabawa w dzieciństwo składa się z 128 rund, w których walczy ze sobą 128 kandydatów. Kiedy kończy się jedno pełne okrążenie, że tak to ujmę, wybrane przedmioty z dzieciństwa powracają, by zawalczyć z pozostałymi wybranymi szczęśliwcami. I tak dalej, aż zostanie dwóch kandydatów, z których wyłoniony zostanie zwycięzca – rzecz, która najbardziej kojarzy się graczowi z dzieciństwem.

Jeżeli lubicie quizy, lata 90, zabawy, dzieciństwo i podobne klimaty, zapraszam na seans!*

* Tylko wcześniej zróbcie herbatę i popcorn, bo mój film z quizem z dzieciństwa liczy ponad godzinę.

Quiz: Dzieciństwo w pigułce

Jeżeli zechcecie samodzielnie przerobić zabawę w lata 90… czy tam ogólnie dzieciństwo, znajdziecie ją pod adresem: new.uwufufu.com/quiz/worldcup/6373d9dbd0c460f70b187c51/rank

Cenne informacje o najbliższej przyszłości bloga zdradziłam w końcówce nagrania, toteż zachęcam do zgłębienia całości. Miłego seansu i do przeczytania wkrótce :)

4 myśli na temat “Quiz dzieciństwo – quiz lata 90 (choć nie do końca)

  1. Jestem rok młodsza – lego bionicsy były mega dla mnie, te piłkarzyki były właśnie takie małe – każda figurka była na sprężynce jakby i się je odchylało żeby kopnęły piłkę. No i nie grałam w gry komputerowe które Ty grałaś…. za to polowanie na kaczki, tetris, wirusy, mario z pseudo ps1 na żółtych kardridżach były mega. Ze słodyczami mega się różnimy – u mnie mister rony to były najlepsze, drogie, niedostępne cukierki „urodzinowe”. Mleczka w tubce nie jadłam aż do studiów. No i generalnie dzięki za serki wspomnień które mi sflashbackował ten film Ze wszystkiego – sądzę że u mnie też tamagochi by wygrało, ale nie chce mi się robić całego testu.

    1. Dla mnie piłkarzyki wyglądają wyłącznie w ten sposób: toys4boys.pl/16233-thickbox_default/imprezowe-pilkarzyki.jpg Zabawne, że jesteśmy z jednego pokolenia, a mamy kompletnie różne doświadczenia. Widocznie równie ogromny wpływ co rok urodzenia mają miejsce życia i znajomi.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.