YT Naruciak: Ciumkaj loczki (Trudne sprawy), czyli Trudne sprawy stare odcinki z komentarzem youtubera

Mała przerwa od quizów z dzieciństwa wynikająca z wiekopomnego odkrycia, którego dokonała moja siostra. Kojarzycie polskiego youtubera o ksywce Naruciak? Mnie świtało jedynie, że takowa osoba istnieje. Kiedy zobaczyłam jego twarz, wydała mi się znajoma, więc można powiedzieć, że mniej więcej wiedziałam, iż bytuje w sieci. Nie śledziłam jednak jego kanału i nie wiedziałam, jakie treści tworzy. I właśnie w tej materii jesienią 2023 roku uświadomiła mnie dwudziestojednoletnia siostra.

Naruciak YouTube: Ciumkaj loczki (Ukryta prawda, Trudne sprawy, Dlaczego ja i więcej)

Co takiego zatem wrzuca na kanał YT Naruciak? Bynajmniej nic ambitnego, czystą rozrywkę. Dla uciechy widzów youtuber ogląda i komentuje najwyższej jakości produkcje Polsatu, TVN-u i być może innych stacji. Omawia m.in. Trudne sprawyUkrytą prawdęDlaczego ja?Zdrady i inne takie delicje intelektualne. Swojej serii komentatorskiej nadał adekwatnie jakościową nazwą Ciumkaj loczki.

Dlaczego miałoby mnie to przejąć? Po co w ogóle o tym piszę? Jeśli śledzicie living od wielu lat, być może otarliście się o wzmiankę o tym, iż w czasach studenckich grywałam w produkcjach Polsatu (ponieważ były kręcone we Wrocławiu; analogiczne programy TVN-u miały miejsce w Warszawie). Nie dla pieniędzy, bo zarobki były z tego marne, lecz dla unikalnego przeżycia. Wzięłam udział w co najmniej dwóch odcinkach Trudnych spraw, co najmniej jednym odcinku Dlaczego ja?, jednym odcinku Zdrad, bodajże trzech odcinkach Detektywów w akcji i jeszcze jakimś niewypale, który miał chyba tylko jeden sezon. Dostałam też zaproszenie do Pamiętników z wakacji i mogłam polecieć na trzy dni na Kanary za darmo – i jeszcze na tym zarobić – ale czekała mnie sesja, poza tym odezwał się strach związany z czekającym mnie brakiem kontroli nad jedzeniem i odmówiłam. Wbrew opinii wielu osób nie uważam, aby była to siara na cała Polskę. Nie żałuję ani sekundy poświęconej tym produkcjom. Bawiłam się przednio!

Naruciak komentuje odcinek pewnych Trudnych spraw…

Zapewne wiecie już, do czego ta opowieść zmierza. Okazało się, że Naruciak na YouTubie skomentował również odcinek Trudnych spraw, w którym wzięłam udział. Do mojej (okropnej z charakteru) postaci, skądinąd imieniem Olga, podszedł całkiem życzliwie, więc spoko. Zresztą nawet gdyby (słusznie) ją zjechał, co z tego? Postać serialowa to nie ja. Miło było przypomnieć sobie tamten okres.

Ciumkaj loczki Naruciaka – a dokładnie mój odcinek Trudnych spraw wraz z komentarzami youtubera – obejrzycie tutaj:

Trudne sprawy stare odcinki

Niestety dysponuję tylko dwoma starymi odcinkami Trudnych spraw i jednym starym odcinkiem Dlaczego ja?, w których wystąpiłam. Dawniej były dostępne na Ipli i dało się je ściągnąć na dysk, toteż czasem zostawały zuploadowane przez dobrodusznych ludzi na inne serwisy. Numery odcinków pozostałych seriali z moim udziałem pewnie mogłabym wyśledzić po opisach w Polsat Go – jako iż Ipla już nie istnieje – ale nie chce mi się tracić na to czasu, bo pewnie i tak niewielu czytelników livingu ma wykupione konto w tym serwisie VOD. Sama nie mam, więc nie mogę ich obejrzeć. Ubolewam! (Serio chętnie bym obejrzała).

Ponieważ lepszy rydz niż nic, póki co łapcie jeden stary odcinek Trudnych spraw. Kolejne dwie superprodukcje ze mną w roli nie zawsze głównej pojawią się w nadchodzących tygodniach. Wait for it!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.