Jeszcze więcej profili z Instagrama, na widok których zrobisz awww! :3

Jak wspomniałam we wpisie przedstawiającym 10 profili z Instagrama, na widok których zrobisz awww! :3, algorytm portalu działa doskonale. Wystarczy, że zainteresujesz się jakimś tematem, a zaraz zaczynają prześladować cię miliony zdjęć. Co gorsza, większość z nich jest tak cudowna, że nie możesz oprzeć się kliknięciu, a potem sprawdzaniu profili powiązanych i wyszukiwaniu podobnych. Zabawa zaczyna się powiedzmy o 10:00, a zanim wzrok ponownie padnie na zegar, wskazówki zdążą zrobić parę okrążeń. Oto cała prawda, jak modelowy przedstawiciel XXI wieku spędza połowę dnia.

Nie o narzekanie na Instagram tu jednak idzie. Ponieważ mleko już się rozlało – i smakuje cudnie! – a ja zapisałam sto nowych wartościowych i uroczych profili, postanowiłam wykorzystać swoją słabość i podzielić się z wami zaprezentowanymi na nich pracami. Enjoy!

PS Jeszcze trochę podobnych wpisów się tu pojawi.

Dzikie, ale pełne klasy

Stworzenia przedstawione na tym profilu są połączeniem filmów o Harrym Potterze z moimi najdzikszymi snami. Na dodatek wyglądają na tyle realistycznie, że patrząc na nie, marzę o tym, by żyły gdzieś naprawdę.

Zdjęcia pochodzą z profilu @escaronsimaginarium

***

Stworki, które skruszą najtwardsze serce

Przyglądając się większości stworków na niniejszym profilu – przede wszystkim tym z wielkimi oczami – widzę Rubi. Mam ochotę je przytulić, wziąć do domu, dbać o nie i kochać.

Zdjęcia pochodzą z profilu @julygass

***

Smoczy krewni

Podczas gdy większość przedstawionych dotąd – ostatnim razem i dziś – uroczych figurek opiera się na założeniu, że słodkie oznacza małe, puchate, futrzaste, grubiutkie i dziecięce, ten profil zrywa ze stereotypem. Kreaturki są większe, wychudzone i smutne, nostalgiczne lub poważne. Wyglądają jak dalecy krewni smoków. Uwielbiam je.

Zdjęcia pochodzą z profilu @kaypeacreations

***

Brzydkie urokliwce

Małe i brzydkie, a i tak chciałabym je głaskać bez końca. Im bardziej wykręcony i paskudny ryjek, tym bardziej mi się podoba!

Zdjęcia pochodzą z profilu @sweet_sign

***

Leśni roztapiacze lodowych serc

Na koniec dzisiejszego przeglądu zostawiłam profil, z którego wybieranie zdjęć było katuszą. Otworzyłam ich tysiąc i nie wiedziałam, które zapisać. Oczywiście nie dlatego, że żadne się nie nadawało. Było wręcz odwrotnie – wszystkie mnie oczarowały. Czy Wy znaleźliście swojego ulubieńca szybciej?

Zdjęcia pochodzą z profilu @woodsplitter_lee_cross

8 myśli na temat “Jeszcze więcej profili z Instagrama, na widok których zrobisz awww! :3

  1. Te leśne stworki są mega urocze! :D W ogóle te wszystkie zdjęcia kojarzą mi się z jakąś fantastyczną krainą niczym w bajkach, które oglądało się za dzieciaka :)

    1. Mnie też, dlatego tak bardzo je lubię. Poza tym w życiu potrzebna jest szczypta magii (nie mylić z magi :P). W każdym wieku.

  2. O Bożenko… można oczojeba i zapaści od takiego nadmiaru słodyczy dostać… dzięki Bogu nie szukałam ich na IG bo bym się uzależniła od tego rodzaju cukru :O :D

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.